Стоматологічний блог
Як проходить консультація
в Central Dental Clinic?
Консультація в нашій клініці не зовсім стандартна. Адже окрім як «поговорити», ми повністю досліджуємо стан зубів та ротової порожнини клієнта. А в фіналі клієнт отримує повне розуміння стану своїх зубів та покроковий план лікування.
1
Що ви отримуєте?
Консультація в кожній стоматологічній клініці відрізняється. Справа не тільки в індивідуальному підході кожного лікаря, але й у тому, що отримує клієнт від консультації у конкретного лікаря.
І ось тут виникає дуже важливий момент: «А як саме пройде консультація?»
Одна справа, коли ви приходите до лікаря-стоматолога з конкретною проблемою: просто болить зуб, не влаштовує прикус чи білизна (колір/відтінок) зубів.
Інша справа, коли ви в плановому порядку проходите до лікаря, щоб дізнатись стан своїх зубів.
Ярослав Казьо
Засновник Central Dental Clinic
2
Комплексний підхід
Консультація в Cental Dental Clinic не зовсім стандартна, адже вона включає абсолютно повну діагностику ротової порожнини. Така діагностика потрібна для комплексного лікування зубів. Після якого ваші будуть на 100% здоровими і ви вже ніколи не турбуватиметесь про біль в зубах та карієс.

До речі, в CDC ви не зможете записатись на якусь окрему маніпуляцію. Тому що ми впевненні, що лікування має бути послідовним, щоб одне лікування зубів не перекреслювало попереднє. Наприклад, якщо ви вирівняєте зуби без попереднього видалення зубів мудрості, це через певний час може привести до нового зміщення зубів та повторного вирівнювання окремих зубів.
До речі, в CDC ви не зможете записатись на якусь окрему маніпуляцію. Тому що ми впевненні, що лікування має бути послідовним, щоб одне лікування зубів не перекреслювало попереднє. Наприклад, якщо ви вирівняєте зуби без попереднього видалення зубів мудрості, це через певний час може привести до нового зміщення зубів та повторного вирівнювання окремих зубів.
Роман Хом'як
Головний лікар
Саме через комплексний підхід у нас немає постійних клієнтів, бо наші клієнти вже не змінюють пломби, не турбуються про карієс. Наші клієнти лише проходять регулярне обстеження у пародонтолога кожні 6 місяців.
3
Перший етап: знайомство
Після запису на консультацію ви приходите на обраний час, заповнюєте невеличку анкету у переговорній кімнаті.

Чому не в кабінеті лікаря? Ми помітили, якщо клієнти знаходяться у стоматологічному кріслі часто почуваються не досить впевнено, навіть, ще під час першої зустрічі, коли вони точно знають, що ніяких маніпуляцій та лікувань не буде.

Тому перше знайомство з лікарем відбувається поза стоматологічним кабінетом — у зручній переговорній. Ми пропонуємо чай, каву або інший напій, який вам більше до вподоби. За розмовою ми вислуховуємо що вас турбує та що ви хочете вилікувати. Які причини, які очікування, чому саме до нас звернулись?
Лікар розповідає про себе, про клініку, чим CDC відрізняється від інших клінік, про наш підхід до лікування зубів.
Лікар розповідає про себе, про клініку, чим CDC відрізняється від інших клінік, про наш підхід до лікування зубів.
4
Другий етап: фото/відео
У клініці ми маємо свою фотостудію з професійним обладнанням. Ми фотографуємо обличчя людини в різних ракурсах, посмішку та зуби. Таким чином ми побачимо всі ваші «лицьові признаки», а фото та відео надалі допоможуть нам зробити вашу посмішку індивідуальною та особливою.
5
Третій етап: мікроскоп
Тепер ми вже переходимо до стоматологічного кабінету. За допомогою мікроскопа ми досліджуємо кожен зуб з усіх сторін під 22-кратним збільшенням. Дуже важливо побачити всі нюанси: язик, ясна, піднебіння, зуби. Стоматологічний мікроскоп дозволяє нам не пропускати ніяких “моментів”.
Також, за допомогою спеціального пародонтологічного зонда досліджуємо стан ясен та заповнюємо парадонтологічну карту, яка точно покаже проблеми ясен які не завжди помітні. Так лікар перевіряє наявність запалення ясен.

Потім ми проводимо ще одну фотофіксацію, фіксуємо стан зубів та ясен з усіх положень та ракурсів за допомогою стоматологічного дзеркала.
6
Четвертий етап: сканування
За допомогою стоматологічного 3D-сканера ми повністю відтворюємо зуби на комп’ютері. Скануємо зуби в усіх положеннях: відкриті, закриті, фіксуємо прикус.
Після цього ми можемо на комп’ютері повністю керувати просканований матеріалом: крутити, перевертати, збільшувати, змикати розмикати зуби на 3D-моделі.
Так ми оцінюємо прикус, які є дефекти, які є точки дотику у зубів. Моделюємо процес жування.
Роман Хом'як
Головний лікар
7
П'ятий етап: перші результати
Разом з клієнтом лікар повертається до переговорної. Та знову за улюбленим напоєм ви отримуєте перші попередні результати діагностики. Лікар розповідає на основі отриманих даних саме про ваш випадок.

Наприклад, якщо стоматолог виявив пародонтит, то він розповідає як виникає цей процес, як він розвивається, що буде якщо не лікувати.Так само про карієс, гінгівіт та інші можливі захворювання зубів.
Якщо вас цікавить естетика, то стоматолог розповість про вініри, коли їх можна встановлювати, а коли не варто. Або, можливо, у вас й так ваші зуби чудові й не потрібні вініри вам. Адже будуть зайвою витратою грошей. Такі випадки вже були у нас в клініці.

Якщо відсутній зуб, то лікар розповість і покаже, що відбувається, якщо вчасно не поставити імплант чи потрібно робити підсаку кісткової тканини.

Ми робимо КТ зубів та прощаємось з вами на перший раз, щоб вже наступного дня з вузькоспеціалізованими стоматологами вивчити ваш випадок.
8
Шостий етап: Консиліум лікарів
Кожен спеціаліст нашої клініки проглядає всі матеріали вашої справи, оцінює та пропонує план лікування по своєму сегменту.
На основі цього головний лікар складає кілька варіантів планів лікування.
8
Сьомий етап: Презентація плану лікування
Потім ми лікар з клієнтом домовляються про зручний формат та час презентації плану лікування: онлайн або офлайн в клініці. Де стоматолог покроково розповідає вам як буде проходити кожен з варіантів лікування та кожен з етапів цього лікування.

Також лікар озвучує ціну кожного етапу, котра на 98% не буде змінена до кінця лікування. “Чому на 98%” - запитаєте ви? “Тому що в процесі лікування, можуть виникнути непередбачувані нюанси як в мінус ціні, так і в плюс. Мінімальні шанси, але є”, - відповімо ми. Але ми майже впевнені в фінальній ціні за лікування зубів.
Головне, на що ми робимо ставку - це на здоров’я зубів. Адже без здоров’я не буде красивих зубів. Тому в Central Dental Clinic просто поставити вініри не можна, потрібно спочатку на 100% вилікувати зуби.

Потім ви отримуєте повну картину вашого стану зубів із покроковим баченням вашого шляху до абсолютно здорових зубів та очікуваною ціною за лікування.
9
Запишіться на діагностику та консультацію

CENTRAL DENTAL CLINIC
BY YAROSLAV KAZO
welcome@cdckazo.com
+38 (067) 287 83 00 (Київ)
+38 (067) 287 83 00 (Львів)
Україна,
м. Київ, Оболонський проспект, 26а
м. Львів, вул. Cтрийська, 45, корпус Ж
© 2024 - Central Dental Clinic. All Rights Reserved.
Ми використовуємо файли "кукі", щоб покращити ваш досвід у користуванні цим сайтом.
Добре